Bydlení na Zahradě Čech 2017

 

Online přihláška Přihláška ke stažení Organizační pokyny Závazné podmínky účasti

 

Bydlení je výstava zaměřena na prezentaci vystavovatelů z oblasti bytových doplňků, krbů, nábytku, realizací kuchyní a koupelen a v neposlední řadě dodavatele stavebních materiálů, střech, tepelné či solární techniky.

Rozhodli jsme se téma bydlení připojit k jedné z nejnavštěvovanějších a tematicky nejbližších výstav Zahrady Čech – jarní prodejní výstavě Tržnice Zahrady Čech.

Naším cílem je vytvořit pro věrné obchodní partnery, kteří se na předchozích výstavách o bydlení prezentovali, možnost zapojit se do výstavy, která má několikanásobně vyšší návštěvnickou základnu řekla vedoucí obchodu Michaela Mokrá

Základní údaje

Termín konání 5.4. - 9.4. 2017
Místo konání výstaviště Litoměřice
Otevírací doba 9 - 17 hod

Vstupné

Na místě V předprodeji
Dospělí 90,- Kč 70,- Kč
Děti, studenti, důchodci, ZTP a TP 70,- Kč 50,- Kč
Rodina (2x dospělý + 2x dítě nad 120 cm) 180,- Kč 130,- Kč
Držitelé ZTP/P  a děti do 120 cm zdarma
vstup s pejsky povolen

Upozornění:
V areálu výstaviště je z bezpečnostních důvodů instalován kamerový systém. Návštěvník zakoupením vstupenky uděluje svůj souhlas s pořízením fotografií a audio nahrávek, které jsou využívány k propagačním účelům společnosti Zahrada Čech s.r.o.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN OD 13.3.2017

Vstupenky se zvýhodněnou cenou si můžete zakoupit na dvou místech:

Na Infocentru města Litoměřic. Informační centrum se nachází na Mírovém náměstí v přízemí budovy Městského úřadu (Dům U Kalicha). Otevírací doba infocentra je od pondělí do pátku 9 až 17 hodin. Vstupenky je nutné si vyzvednout osobně. Předprodej bude fungovat až do 4.4.2017.

Na recepci MKZ Litoměřice nebo na pokladně kina MÁJ. Otevírací doba je od pondělí do pátku 8 – 19 hodin, v sobotu pak od 9 – 12hodin. Vstupenky je nutné si vyzvednout osobně. Předprodej bude fungovat až do 4.4.2017.

V naší společnosti Zahrada Čech s.r.o., na adrese Na Vinici 948/13, Litoměřice, kancelář asistentky sl. Jany Blažkové, jana.blazkova@zahrada-cech.cz

Vstupenky je možné si nejpozději do 31. 3. 2017:

  1. vyzvednout po telefonické dohodě osobně, v tomto případě není určen minimální počet kupovaných vstupenek.
  1. objednat telefonicky nebo prostřednictvím mailu. V tomto případě je určen minimální počet kupovaných vstupenek, a to 10ks. Vstupenky jsou po zaplacení zasílány poštou. K ceně vstupenek se připočítává poštovné. 

 

Kulturní program:

 

Změna programu vyhrazena, časový posun možný

Program ke stažení zde: Bydlení na Zahradě Čech

Parkování:

UPOZORNĚNÍ

Pro návštěvníky je opět připraveno parkování v prostoru areálu bývalých kasáren, které se nacházejí v bezprostředním sousedství výstaviště Zahrada Čech. Kapacita parkoviště je cca 1000 aut. Parkování je také možné v ulici Karla IV, tady je počet parkovacích míst omezen. V bezprostřední vzdálenosti výstaviště je další řada soukromých parkovacích prostor. Cena parkovného se pohybuje dle velikosti auta od 50,- do 150,- Kč.