Gastro food fest 2016

09.06.2016

Poslední akce letošního roku na výstavišti Zahrada Čech – čtvrtý ročník GASTRO FOOD FESTU 2016, který proběhne o víkendu 8. – 9. 10. 2016. 

Online přihláška Přihláška ke stažení Organizační pokyny Závazné podmínky účasti
 

GASTRO FOOD FEST je určen pro všechny gurmány dobrého tradičního a netradičního jídla i pití. Letošní ročník nabídne opět řadu novinek, tentokráte jsme se zaměřili na speciality z řady chutí – k ochutnání budou brouci, šneci, chobotnice, speciálně upravená kachna, rolovaná zmrzlina, americká, mexická, italská, vietnamská, thajská kuchyně či tradiční česká. Ve spolupráci s Okresní agrární komorou Most se představí vítězné regionální potraviny v kategorii Regionální potravina Ústeckého kraje 2015 a potravinářský výrobek Ústeckého kraje – Kraje Přemysla Oráče.

Významné restaurace, prodejci delikates, minipivovary, prodejci či výrobci lahodné kávy i jednotlivá vinařství nejen z Čech.

 

Základní údaje

web GASTRO FOOD FESTU: www.gastrofoodfest.cz

Termín konání 8.10. - 9.10. 2016
Místo konání výstaviště Litoměřice
Otevírací doba

sobota 10 - 18 hod

neděle 10 -17 hod

Vstupné Na místě
Jednotné vstupné 100,- Kč
Držitelé ZTP/P  a děti do 120 cm zdarma
vstup s pejsky povolen
Upozornění:
Návštěvník zakoupením vstupenky uděluje svůj souhlas s pořízením fotografií a audio nahrávek, které jsou využívány k propagačním účelům společnosti Zahrada Čech s.r.o.

 

POZOR U VYBRANÝCH VYSTAVOVATELŮ (V PAVILONU H, PAVILONU A NA NA VENKOVNÍ PLOŠE) SE NA AKCI PLATÍ SPECIÁLNÍ MĚNOU TZV.: "LÍŤÁKY". HODNOTA 1LT JE 25,-KČ.

 

SEZNAM VYTAVOVATELŮ

ke stažení zde

SEZNAM NABÍZENÉHO MENU

ke stažení zde

 

Hlavním partnerem je dodavatel zařízení pro gastronomii (prodej*montáž*servis) společnost

 

 

Ti se svým týmem ELKUS RETIGO TÝM ve složení Tomáš Kremlička, Jan Malachovský a Vlastimi Jaša připraví v průběhu akce 2x ksvělé menu.

Díky významné záštitě Asociace kuchařů a cukrářů ČR se návštěvníci mohou těšit na řadu zajímavých cooking show od uznávaných kuchařských mistrů. Hlavními hosty budou:

Zdeněk Pohlreich český šéfkuchař, gastronom a moderátor pořadů Ano, šéfe!, Na nože!, Šéf na grilu a Česko vaří s Pohlreichem, Už dost, šéfe! Teď vaří šéf!, Rozpal to, šéfe!, Vařte jako šéf! na TV Prima.

Porotce z první části soutěže Master Chef Radek Šubrt

Halina Pawlowská česká spisovatelka, scenáristka, publicistka a vydavatelka, milovnice dobrého jídla, které i sama umí připravit.

 

Jako další vystoupí:

Lukáš Uher

Marek Svoboda

Jan Heřmánek

Radek David

a další.

PROGRAM GASTRO FOOD FESTU 2016