Předprodej vstupenek na Tržnici a Bydlení na Zahradě Čech

 

 

 

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA VÝSTAVY TRŽNICE ZAHRADY ČECH A BYDLENÍ NA ZAHRADĚ ČECH JE ZAHÁJEN OD 11.3.2019

 

Vstupenky se zvýhodněnou cenu si můžete zakoupit na těchto místech:

V Informačním centru města Litoměřic. Informační centrum se nachází na Mírovém náměstí v přízemí budovy Městského úřadu (Dům U Kalicha). Otevírací doba infocentra je od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin. Vstupenky je nutné si vyzvednout osobně. Předprodej bude fungovat až do 9. 4. 2019.

 

V sídle společnosti Zahrada Čech s.r.o., na adrese Na Vinici 948/13, Litoměřice, kancelář asistentky sl. Lady Štroblové, lada.stroblova@zahrada-cech.cz, +420 605 237 967. Vstupenky je možné objednat nejpozději do 3. 4. 2019:

  1. Po telefonické dohodě si je možné vstupenky vyzvednout osobně a zaplatit hotově, v tomto případě není určen minimální počet kupovaných vstupenek.
  1. Vstupenky je možné zaslat poštou. V tomto případě je nutné zaslat prostřednictvím emailu objednávku. Minimální počet kupovaných vstupenek je omezen na 10 ks. Vstupenky jsou odesílány až po zaplacení objednávky. K ceně vstupenek se připočítává poštovné. 

 

 

VSTUPNÉ NA SPOJENÉ VÝSTAVY TRŽNICE A BYDLENÍ NA ZAHRADĚ ČECH:

 

Na místě

V předprodeji

Dospělí

100,- Kč

80,- Kč

Děti, studenti, důchodci, ZTP a TP

80,- Kč

60,- Kč

Rodina (2x dospělý + 2x dítě nad 120 cm)

200,- Kč

150,- Kč

Držitelé ZTP/P  a děti do 120 cm

zdarma

vstup s pejsky

povolen

Upozornění:
V areálu výstaviště je z bezpečnostních důvodů instalován kamerový systém. Návštěvník zakoupením vstupenky uděluje svůj souhlas s pořízením fotografií a audio nahrávek, které jsou využívány k propagačním účelům společnosti Zahrada Čech s.r.o.