Autosalon na Zahradě Čech

 

Mezi tradiční akce výstaviště Zahrada Čech patří oblíbený Autosalon. Letošní ročník představí široký počet nejprodávanějších značek nových osobních automobilů, užitkových a nákladních vozů, zemědělské i manipulační techniky, elektrických motocyklů, elektrokol, mezinárodní přehlídky historických vozů, řadu soutěží, exhibicí, show a bohatý kulturní program.

 

Online přihláška     Přihláška ke stažení     Organizační pokyny      Závazné podmínky účasti

 

  

 

Autosalon na Zahradě Čech 2019
proběhne ve dnech od 10. do 12. května.

 

  

Letošní ročník Autosalonu na Zahradě Čech je koncepčně postaven na představení novinek v motorismu. Návštěvníci si budou moci prohlédnout např. novou Toyotu Camry či Seat Tarraco. V rámci české premiéry bude představen vůz Opel Zafira Life. Chybět nebude ani vítěz ankety Auto roku 2019 nový Ford Focus. Pod hlavičkou Škoda bude představená nová Scala, kterou se budou moci návštěvníci zároveň projet v rámci testovacích jízd. Na letošním ročníku Autosalonu bude představena také novinka evropského trhu elektrický motocykl Horwin Ragner.

Kromě již zmíněných značek budou dále k vidění osobní vozy značek Renault, Dacia, Hyundai, Mustang či Volkswagen. Chybět nebudou užitkové a nákladní vozy značky Iveco či zemědělská technika značek John Deere, Zebra a Steyr. Představeny budou také elektrické motocykly, skládací či retro elektro skútry, čtyřkolky, obytné vozy, manipulační technika, elektrokola, moto doplňky, náhradní díly pro automobily i motocykly.

Výstavu doplní technika Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje – ÚO Litoměřice či modely Technického klubu mládeže při DDM Rozmarýn. Autosalonu na Zahradě Čech se zúčastní také Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje se svou speciální technikou. K ukázce bude například zásahové vozidlo Mercedes-Benz Sprinter, SUV Hyundai Tucson či Škoda Octávia III, dále čtyřkolka cizinecké policie i pick-up VW AMAROK s podvalníkem a služební lodí z poříčního oddělení. Vrcholem expozice pak bude novinka dopravní policie motocykl BMV 1200, který bude právě na Autosalonu poprvé představen veřejnosti.

Veteran Car Club Velemín slaví významné jubileum 40 let od založení klubu a ani v letošním roce nebude chybět na Autosalonu na Zahradě Čech. Mimo 36. ročníku Mezinárodního srazu veteránů, který tradičně obohatí sobotní program, bude po celou dobu výstavy připravená statická expozice plná historických skvostů.

 

   

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Termín konání

10.5. - 12.5. 2019

Místo konání

výstaviště Litoměřice

Otevírací doba

10 - 17 hod

 

VSTUPNÉ

 

Na místě

 

Dospělí

120,- Kč

 

Děti, studenti, důchodci, ZTP a TP

100,- Kč

 

Rodina (2x dospělý + 2x dítě nad 140 cm)

250,- Kč

 

Držitelé ZTP/P  a děti do 140 cm

zdarma

vstup s pejsky

povolen

Upozornění:
V areálu výstaviště je z bezpečnostních důvodů instalován kamerový systém. Návštěvník zakoupením vstupenky uděluje svůj souhlas s pořízením fotografií a audio nahrávek, které jsou využívány k propagačním účelům společnosti Zahrada Čech s.r.o.

 

PROGRAM

V rámci programu proběhnou ukázky vyprošťování zraněných osob z havarovaného vozidla HZS ÚK – ÚO Litoměřice, zahrají kapely Falzet či QUEEN REVIVAL. Na podiu vystoupí ústecké mažoretky Hvězdičky a Třásničky i taneční skupina Freedom. V rámci doprovodného programu bude pro děti přichystané malování na obličej i skákací hrad zcela zdarma, dále bumper football či fotokoutek.