Bydlení na Zahradě Čech 2019

Bydlení na Zahradě Čech je výstava zaměřena na prezentaci vystavovatelů z oblasti bytových doplňků, krbů, nábytku, realizací kuchyní a koupelen a v neposlední řadě dodavatele stavebních materiálů, střech, tepelné či solární techniky.

 

Online přihláška     Přihláška ke stažení     Organizační pokyny      Závazné podmínky účasti

 

Výstava bude probíhat v pěti dnech od 10. 4. 2019 do 14. 4. 2019 a otevřeno bude denně od 9 do 17 hodin.

 

 

 

Stejně jako v předešlých dvou letech, výstava Bydlení na Zahradě Čech je spojena v jeden termín s výstavou Tržnice Zahrady Čech.

 

 

 

ZÁKLADNÍ ÚDAJE:

Termín konání

10 4. – 14. 4. 2019

Místo konání

výstaviště Litoměřice

Otevírací doba

9 - 17 hod

 

VSTUPNÉ NA SPOJENÉ VÝSTAVY TRŽNICE A BYDLENÍ NA ZAHRADĚ ČECH:

 

Na místě

V předprodeji

Dospělí

100,- Kč

80,- Kč

Děti, studenti, důchodci, ZTP a TP

80,- Kč

60,- Kč

Rodina (2x dospělý + 2x dítě nad 140 cm)

200,- Kč

150,- Kč

Držitelé ZTP/P  a děti do 140 cm

zdarma

vstup s pejsky

povolen

Upozornění:
V areálu výstaviště je z bezpečnostních důvodů instalován kamerový systém. Návštěvník zakoupením vstupenky uděluje svůj souhlas s pořízením fotografií a audio nahrávek, které jsou využívány k propagačním účelům společnosti Zahrada Čech s.r.o.

 

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN OD 11. 3. 2019

Vstupenky se zvýhodněnou cenu si můžete zakoupit na těchto místech:

V Informačním centru města Litoměřic. Informační centrum se nachází na Mírovém náměstí v přízemí budovy Městského úřadu (Dům U Kalicha). Otevírací doba infocentra je od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin. Vstupenky je nutné si vyzvednout osobně. Předprodej bude fungovat až do 9. 4. 2019.

 

V sídle společnosti Zahrada Čech s.r.o., na adrese Na Vinici 948/13, Litoměřice, kancelář asistentky sl. Lady Štroblové, lada.stroblova@zahrada-cech.cz, +420 605 237 967. Vstupenky je možné objednat nejpozději do 3. 4. 2019:

  1. Po telefonické dohodě si je možné vstupenky vyzvednout osobně a zaplatit hotově, v tomto případě není určen minimální počet kupovaných vstupenek.
  1. Vstupenky je možné zaslat poštou. V tomto případě je nutné zaslat prostřednictvím emailu objednávku. Minimální počet kupovaných vstupenek je omezen na 10 ks. Vstupenky jsou odesílány až po zaplacení objednávky. K ceně vstupenek se připočítává poštovné. 

 

 

 

NABÍZENÝ SORTIMENT:

sadba, osivo

zahradní mechanizace

květiny, okrasné dřeviny

zahradní nábytek

cibuloviny, bonsaje

zahrádkářské potřeby

ovocné stromky  

bytové doplňky

služby pro zahrádkáře

domácí potřeby

hnojiva, postřiky 

potraviny, přírodní léčiva

 

 

PARKOVÁNÍ

Pro návštěvníky je opět připraveno parkování v prostoru areálu bývalých kasáren, které se nacházejí v bezprostředním sousedství výstaviště Zahrada Čech. Kapacita parkoviště je cca 1000 aut. Parkování je také možné v ulici Karla IV., tady je počet parkovacích míst omezen. V bezprostřední vzdálenosti výstaviště je další řada soukromých parkovacích prostor. Cena parkovného se pohybuje dle velikosti auta od 50,- do 150,- Kč.