Gastro Food Fest 2018

 

Dva dny vysoké gastronomie, delikátních chutí i vůní a důmyslně sladěných pokrmů, takový bude letošní  GASTRO FOOD FEST.
6. ročník festivalu proběhne 2. – 3. června na výstavišti Zahrada Čech v Litoměřic
ích.

 

Online přihláška     Přihláška ke stažení     Organizační pokyny      Závazné podmínky účasti

 

Návštěvníci se mohou těšit na speciální cooking show, kterou opět předvedou Ti nejlepší nejen z oboru gastronomie, např. Marek Raditsch, Radek Šubrt, Lukáš Hejlík či Petr Rychlý.

 

 

Pokrmy důmyslně sladěných ingrediencí a delikátních chutí nabídne téměř 70 vystavovatelů. Novinkami pro návštěvníky budou hadí maso, žabí stehýnka nebo krokodýlí maso. Chybět nebudou hmyzí pokrmy, fois gras, trhané maso, burgery nebo sushi. Na menu budou čokoládové lanýže, cakepops, bubble vafle nebo populární rolovaná zmrzlina. Pokrmy doplní české, moravské i zahraniční víno, prémiové rumy Tortuga, speciální edice piv, čerstvě pražená káva nebo capuccino s tváří, na jehož mléčnou pěnu je možné vytisknout jakoukoliv fotku. Chybět nebude také doplňkový prodej delikates.

 

 

Letošní ročník festivalu navíc přinese mnohá překvapení. Hala G se promění v prvorepublikovou kavárnu a restauraci s pokrmy tamní doby. Spojení s jahodovými slavnostmi nabídne tradiční i netradiční delikatesy z jahod. Pro dětské návštěvníky bude připraven speciální program v podobě dětského koutku, skákacího hradu, malování na obličej a drobných dárků. Krásnou vzpomínku si návštěvníci budou moci odnést na fotografii z fotokoutku, který bude nabízet množství historických rekvizit k oslavám 100. výročí založení ČSR. Při sobotní návštěvě festivalu navíc návštěvníci získají vstup také na Litoměřický hrozen, který se koná na Hradě Litoměřice od 10 do 22 hodin. Obě akce budou kyvadlově propojeny výletním vláčkem

 

 

Generálního partnera pavilonu A Gastro Food Festu a předního dodavatele zařízení pro gastronomii společnost ELKUS s.r.o., bude opět prezentovat ELKUS RETIGO TÝM. Mimo zajímavé tříchodové menu si pro návštěvníky připravili soutěž o velice hodnotné ceny - grilovací desku NordLine GP 01 a elektrickou fritézu F-5E. Hlavní cenou je pak ubytování pro 2-3 osoby na Máyské riviéře v Mexiku.

 

 

 

POZOR U VYBRANÝCH VYSTAVOVATELŮ SE NA AKCI PLATÍ SPECIÁLNÍ MĚNOU
TZV.: "LÍŤÁKY" 

 

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

 

Termín konání

          2. - 3. 6. 2018

Místo konání

          výstaviště Litoměřice

Otevírací doba

          sobota 10 - 18 hod; neděle 10 – 17 hod

 

 

Vstupné

Na místě

Jednotné vstupné

100,- Kč

Držitelé ZTP/P  a děti do 120 cm

zdarma

Vstup s pejsky

povolen

UPOZORNĚNÍ:

Upozorňujeme návštěvníky, že v areálu výstaviště jsou pořizovány fotografie, audio a video nahrávky, které slouží k propagačním účelům společnosti Zahrada Čech s.r.o.. Pokud nesouhlasíte s použitím některých z fotografií nebo nahrávek, kontaktujte paní Radku Jakovcovou: radka.jakovcova@zahrada-cech.cz, +420 603 237 971.

 

PROGRAM

Program ke stažení ZDE

 

MENU

Menu ke stažení ZDE