Gastro Food Fest 2019

Dva dny vysoké gastronomie, delikátních chutí i vůní a důmyslně sladěných pokrmů, takový bude letošní  GASTRO FOOD FEST.

Online přihláška     Přihláška ke stažení     Organizační pokyny      Závazné podmínky účasti

7. ročník festivalu proběhne 19. – 20. října na výstavišti Zahrada Čech v Litoměřicích.

Festival pro všechny gurmány a milovníky dobrého tradičního i netradičního jídla a pití, jediný svého druhu na Severu Čech. Pro návštěvníky je připraveno dobré jídlo a pití, klasická i netradiční gastronomie, zahraniční speciality, živé show věhlasných šéfkuchařů a další bohatý sobotní a nedělní program.

Těšit se můžete na kuchařské show Radka Šubrta, Markéty Hrubešové, Patricie Pagáčové (Solaříkové)Aleše Lehkého a vítězku soutěže MasterChef Česko 2019 Kristínu Nemčkovou.

*
Cooking show - jedinečná kuchařská podívaná, ale hlavně možnost ochutnat vše co uvaří, nejen uznávaní kuchařští mistři celé ČR, ale také prostě ti, co milují gastronomii. Koná se v sobotu a v neděli v hale A a H a nově v hale NS. Rezervace je možná POUZE OSOBNÍ přímo na místě v ten den a po zaplacení daného počtu Liťáků. Nelze si v sobotu rezervovat neděli.

NOVINKA LETOŠNÍHO FESTIVALU - ČIPOVÁ PLATBA 

Pro letošní ročník stále platí festivalové platidlo LIŤÁK, ale již nebude v papírovém provedení tak jak tomu bylo u předešlých ročníků.  Nově zavádíme pro návštěvníky čipovou platbu od NFCtron.

Jak systém NFCtron funguje?
1. Na dobíjecích místech si nabijete jakoukoliv částku v hotovosti nebo platební kartou.
2. Při prvním nabití dostanete účtenku, na které je internetový odkaz a QR kód, pomocí nichž můžete sledovat všechny Vaše útraty on-line.
3. Dobít kredit si můžete na dobíjecích místech, či pokladnách v areálu opakovaně.
4. Další kontrolu zůstatku můžete provádět na jakémkoliv prodejním místě pouhým přiložením čipu.
5. 
Celou částku, která na čipu zůstane vám vrátíme. Ihned při odchodu z areálu na pokladních místech nebo na bankovní účet pomocí vámi vygenerovaného         požadavku přes elektronickou účtenku. (Detailní informace o vracení kreditu naleznete ve vaší elektronické účtence)

6. Záloha na ČIP = 50 Kč
Doporučujeme:
1. Nabít minimálně za 1 000 Kč pro vaše pohodlí.
2. Účtenku si uschovejte po dobu celé akce u sebe.
Provozovatel neodpovídá za škodu v případě ztráty nebo odcizení čipu

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Termín konání

          19. - 20. 10. 2019

Místo konání

          výstaviště Litoměřice

Otevírací doba

          sobota 10 - 18 hod; neděle 10 – 17 hod

VSTUPNÉ

Jednotné vstupné

100,- Kč

Zlevněné předprodejové vstupné

(pouze on-line)

 80,- Kč

Držitelé ZTP/P  a děti do 140 cm

zdarma

Vstup s pejsky

povolen

UPOZORNĚNÍ:

Upozorňujeme návštěvníky, že v areálu výstaviště jsou pořizovány fotografie, audio a video nahrávky, které slouží k propagačním účelům společnosti Zahrada Čech s.r.o.. Pokud nesouhlasíte s použitím některých z fotografií nebo nahrávek, kontaktujte paní Radku Jakovcovou: radka.jakovcova@zahrada-cech.cz, +420 603 237 971.