Tržnice Zahrady Čech 2019

Výstava Tržnice Zahrady Čech nabídne návštěvníkům oblíbený tradiční sortiment jako je sadba, květiny, cibuloviny, zahradní nářadí, zahradní technika, zahradní nábytek, hnojiva, postřiky, potraviny, přírodní léčiva a řadu dalšího. První jarní výstava je zaměřena na všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily, zahradníky a milovníky přírody.

Stejně jako v předešlých dvou letech, výstava Tržnice Zahrady Čech je spojena v jeden termín s výstavou Bydlení na Zahradě Čech.

 

Online přihláška     Přihláška ke stažení     Organizační pokyny      Závazné podmínky účasti

 

Výstava bude probíhat v pěti dnech od 10. 4. 2019 do 14. 4. 2019 a otevřeno bude denně od 9 do 17 hodin.

 

V nabídce bude oblíbený zahradnický sortiment. Chybět nebude ani vše potřebné okolo stavby, domu i do domácnosti. Celé výstaviště zaplní 350 prodejců ve všech venkovních sektorech i pavilonech. Nejdůležitější zelený materiál nabídne 32 zahradníků, zahradnický sortiment pak 20 prodejců a 24 řemeslníků. Výstava opět nabídne novinky mezi vystavovateli i v sortimentu. Návštěvníci budou moci zakoupit mimořádně exotický strom Jaboticaba, japonské srdčité ořešáky, PCNA tomely, moruši černou či keře Hovenia dulcis. Z novinek budou do zahrady dále nabídnuty pachové ohradníky, do jezírka kapři KOI, okolo staveb pak izolace, okna či hromosvody.

  

Velikou novinkou letošního ročníku je nově zavedená kyvadlová doprava, která bude fungovat mezi výstavištěm a autobusovým a vlakovým nádražím v Litoměřicích. „Pro návštěvníky jsme v letošním roce nově zavedli kyvadlovou dopravu. Tato služba bude pro návštěvníky výstaviště zcela zdarma. Dáváme tímto najevo, že návštěvník je u nás na prvním místě a pro jeho spokojenost se naše služby snažíme neustále vylepšovat a rozšiřovat“ uvedla obchodní, marketingová a provozní ředitelka Michaela Mokrá.

V sobotu 13. 4. 2019 bude navíc pro návštěvníky zavedena kyvadlová doprava mezi výstavištěm a kulturním domem na akci Vinařské Litoměřice.

Další novinkou pro návštěvníky je papírový průvodce výstavou, který seznamuje návštěvníky se seznamem vystavovatelů i s jejich umístěním v rámci areálu, mapu výstaviště s vyznačenými důležitými body, a zejména pak řadu soutěží o hodnotné ceny, jako např. o celoroční VIP vstupenku na akce konané společností Zahrada Čech s.r.o. na litoměřickém výstavišti nebo o ovocnou dřevinu. Hlavní cenou soutěže je pak relaxační křeslo od Nábytku Paul. Podrobné informace o soutěžích budou k dispozici ve zmíněném průvodci. Mimo tyto budou soutěže probíhat také v rámci kulturního programu na podiu, jak jsou již návštěvníci zvyklí.

  

 

PROGRAM

Letošní ročník proběhne týden před Velikonocemi, a protože téma se tímto samo nabízí, veškeré expozice budou stylizovány do veselých barev prezentující tento jarní svátek. Motto celého konceptu je „Hody, hody, doprovody“. Chybět nebudou ani velikonoční workshopy, které se budou konat v sobotu v odpoledních hodinách před hlavním podiem. Nejmenší návštěvníci si budou moci uplést pomlázku, pomalovat kraslice či ozdobit perníčky.

Tradičně bude výstavu provázet bohatý a zajímavý doprovodný program. Na podiu zazpívají známé české zpěvačky Heidi Janků, Markéta Konvičková i Eliška Lüftnerová, dále písničkář, textař a zpěvák Petr Lüftner, revivalový mix známých českých zpěvaček LADY DUO či kapela NO NAME LT. Program doplní také dětský pěvecký sbor Ústecké Bambini, taneční skupina Funky Dangers i mažoretky z DDM Lovosice.

Program ke stažení ZDE.

 

ZÁKLADNÍ ÚDAJE:

Termín konání

10 4. – 14. 4. 2019

Místo konání

výstaviště Litoměřice

Otevírací doba

9 - 17 hod

 

VSTUPNÉ NA SPOJENÉ VÝSTAVY TRŽNICE A BYDLENÍ NA ZAHRADĚ ČECH:

 

Na místě

V předprodeji

Dospělí

100,- Kč

80,- Kč

Děti, studenti, důchodci, ZTP a TP

80,- Kč

60,- Kč

Rodina (2x dospělý + 2x dítě nad 140 cm)

200,- Kč

150,- Kč

Držitelé ZTP/P  a děti do 140 cm

zdarma

vstup s pejsky

povolen

Upozornění:
V areálu výstaviště je z bezpečnostních důvodů instalován kamerový systém. Návštěvník zakoupením vstupenky uděluje svůj souhlas s pořízením fotografií a audio nahrávek, které jsou využívány k propagačním účelům společnosti Zahrada Čech s.r.o.

 

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN OD 11. 3. 2019

Vstupenky se zvýhodněnou cenu si můžete zakoupit na těchto místech:

V Informačním centru města Litoměřic. Informační centrum se nachází na Mírovém náměstí v přízemí budovy Městského úřadu (Dům U Kalicha). Otevírací doba infocentra je od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin. Vstupenky je nutné si vyzvednout osobně. Předprodej bude fungovat až do 9. 4. 2019.

 

V sídle společnosti Zahrada Čech s.r.o., na adrese Na Vinici 948/13, Litoměřice, kancelář asistentky sl. Lady Štroblové, lada.stroblova@zahrada-cech.cz, +420 605 237 967. Vstupenky je možné objednat nejpozději do 3. 4. 2019:

  1. Po telefonické dohodě si je možné vstupenky vyzvednout osobně a zaplatit hotově, v tomto případě není určen minimální počet kupovaných vstupenek.
  1. Vstupenky je možné zaslat poštou. V tomto případě je nutné zaslat prostřednictvím emailu objednávku. Minimální počet kupovaných vstupenek je omezen na 10 ks. Vstupenky jsou odesílány až po zaplacení objednávky. K ceně vstupenek se připočítává poštovné. 

 

PARKOVÁNÍ

Pro návštěvníky je opět připraveno parkování v prostoru areálu bývalých kasáren, které se nacházejí v bezprostředním sousedství výstaviště Zahrada Čech. Kapacita parkoviště je cca 1000 aut. Parkování je také možné v ulici Karla IV., tady je počet parkovacích míst omezen. V bezprostřední vzdálenosti výstaviště je další řada soukromých parkovacích prostor. Cena parkovného se pohybuje dle velikosti auta od 50,- do 150,- Kč.