Vánoční trhy se Zahradou Čech 2018

 

Dřevěné domečky zdobené sněhem, vůně perníku a svařeného vína, sváteční melodie a rozzářené oči dětí – Zahrada Čech s.r.o. opět zpestří hektický předvánoční čas VÁNOČNÍMI TRHY, tentokrát s tématem HVĚZDNÉ VÁNOCE. Vánoční trhy budou probíhat na Mírovém náměstí od 14. do 23. prosince každý den v době od 10 do 18 hodin.

 

 

V tuto chvíli máme pro připraveno více jak 40x pozic, ale protože místa rychle mizí, hlaste se zájemci co nejdříve! Upřednostňujeme prodejce s vánočním sortimentem.

 

Online přihláška     Přihláška ke stažení       Závazné podmínky účasti

 

Přijďte načerpat inspiraci na vánoční dekorace, nakoupit si drobné dárky pod stromeček nebo jen tak nasát vánoční atmosféru plnou koled, pohádek pro děti, soutěží, koncertů i vystoupení dětských sborečků. Děti jistě potěší krásný betlém, živá zvířátka i tvořivé dílničky

 

  

 

SOUTĚŽ „NEJHEZČÍ VÁNOČNÍ STROMEČEK“

Ani letos nebude chybět tradiční zdobení vánočních stromečků litoměřickými mateřskými školkami a dalšími dětskými subjekty. Svou účastí se zařadí do námi vyhlášené soutěže „Nejhezčí vánoční stromeček“. Každý se může připojit a hlasovat o nejlépe nazdobený vánoční stromeček. I LETOS BUDE HLASOVÁNÍ PROBÍHAT POUZE PROSTŘEDNICTVÍM FACEBOOKU

 

Program ke stažení ZDE

 

Dřevěné domečky zdobené sněhem, vůně perníku a svařeného vína, sváteční melodie a rozzářené oči dětí - zpestřete hektický předvánoční čas návštěvou VÁNOČNÍCH TRHŮ. Těšíme se na Vás!