Vánoční trhy se Zahradou Čech 2018

26.06.2018

Přijďte načerpat vánoční atmosféru plnou koled, pohádek pro děti, soutěží, her nebo koncertů. VÁNOČNÍ TRHY ZAHRADY ČECH můžete navštívit každý den od 14. do 23. prosince na Mírovém náměstí v Litoměřicích v době od 10 do 18 hodin.

 

V tuto chvíli máme pro připraveno více jak 40x pozic, ale protože místa rychle mizí, hlaste se zájemci co nejdříve! Upřednostňujeme prodejce s vánočním sortimentem.

 

Online přihláška     Přihláška ke stažení     Organizační pokyny      Závazné podmínky účasti

 

Každý rok pořádá Zahrada Čech tradiční VÁNOČNÍ TRHY na Mírovém náměstí v Litoměřicích. Ani v letošním roce tomu nebude jinak. Kouzelnou vánoční atmosféru plnou koled, pohádek pro děti, soutěží, her nebo koncertů zajímavých hostů a krásný český betlém a živá zvířátka si můžete vychutnat každý den od 14. 12. do 23. 12. 2018.

Nenechte si ujít ukázky z lidových tradic a řemesel zaměřených na vánoční tématiku. Načerpejte inspiraci na vánoční dekorace a nakupte si drobné dárky pod stromeček. Občerstvěte s tradičním svařeným vínem, perníčky i staročeským trdlem. Děti jistě potěší krásný betlém, živá zvířátka i tvořivé dílničky. 

 

SOUTĚŽ „NEJHEZČÍ VÁNOČNÍ STROMEČEK“

Ani letos nebude chybět tradiční zdobení vánočních stromečků litoměřickými mateřskými školkami a dalšími dětskými subjekty. Svou účastí se zařadí do námi vyhlášené soutěže „Nejhezčí vánoční stromeček“. Každý se může připojit a hlasovat o nejlépe nazdobený vánoční stromeček. I LETOS BUDE HLASOVÁNÍ PROBÍHAT POUZE PROSTŘEDNICTVÍM FACEBOOKU

 

Další kulturní program pro Vás v tuto chvíli již připravujeme.

 

Dřevěné domečky zdobené sněhem, vůně perníku a svařeného vína, sváteční melodie a rozzářené oči dětí - zpestřete hektický předvánoční čas návštěvou VÁNOČNÍCH TRHŮ. Těšíme se na Vás!