Vánoční trhy se Zahradou Čech 2019

 

Dřevěné domečky zdobené živým chvojím, andělé, vůně svařeného vína, sváteční melodie a rozzářené oči dětí, takové budou opět letošní VÁNOČNÍ TRHY v Litoměřicích.

Vánoční trhy zpestří předvánoční čas na Mírovém náměstí od 13. do 22. prosince každý den v době od 10 do 18 hodin, a to na téma ANDĚLSKÉ VÁNOCE.

 

  

 

Vánoční trhy v historickém jádru královského města každoročně pořádá společnost Zahrada Čech s.r.o. „Každým rokem se pro návštěvníky snažíme Vánoční trhy vylepšit a zpříjemnit. Letos jsme připravili hned několik krásných novinek. Jednou z nich je jedinečný betlém vyřezávaný ze dřeva, který na litoměřické náměstí umístíme již na program slavnostního rozsvícení vánočního stromu. Návštěvníci se jím tak mohou pokochat již od 6. prosince. Se zahájením Vánočních trhů pak bude doplněn o živá zvířátka“ nastínila Bc. Michaela Mokrá, marketingová, provozní a obchodní ředitelka společnosti Zahrada Čech s.r.o.

Další novinky pocítí návštěvníci již při vstupu do prostoru Vánočních trhů. Nové slavnostní brány, větší počet ozdobených dřevěných stánků i nové dekorace umocní vánoční atmosféru trhů. K výtečnému svařáku si bude možné pochutnat na štole, či vánočce s vanilkovou omáčkou na rakouský způsob. K chuti přijdou také pečené kaštany, pražené mandle, trdelník či vánoční punč. Návštěvníci si budou moci dokoupit drobné dárky pod stromeček i oblíbené skleněné ozdoby.

Program Vánočních trhů bude plný koled, pohádek pro děti, soutěží i koncertů. Děti jistě potěší tvořivé dílničky. Ani letos nebude chybět tradiční zdobení vánočních stromečků litoměřickými mateřskými školkami a dalšími dětskými subjekty. 

 

PROGRAM