Zahrada Čech 2019

Největší výstava svého druhu nejen na Severu Čech zaměřená na všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily, zahradníky a milovníky přírody odstartuje v pátek 13. září na litoměřickém výstavišti.

 

Online přihláška     Přihláška ke stažení     Organizační pokyny      Závazné podmínky účasti

 

Výstava Zahrada Čech nabídne vyhledávaný sortiment, jako jsou sadba, cibuloviny, květiny, zahradní potřeby, zahradní technika, hnojiva, postřiky. Chybět nebude ani vše potřebné okolo domu, chalupy i zahrady z oblasti stavebních materiálů, tepelné či solární techniky, bytových doplňků a mnoho dalšího. Otevřeno bude po dobu devíti dní až do soboty 21. září, denně od 9 do 17 hodin.

  

 

 

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Termín konání

13.9. - 21.9. 2019

Místo konání

výstaviště Litoměřice

Otevírací doba

9 - 17 hod

 

VSTUPNÉ

Vstupné

Na místě

V předprodeji

Dospělí

150,- Kč

120,- Kč

Děti, studenti, důchodci, ZTP a TP

120,- Kč

100,- Kč

Rodina (2x dospělý + 2x dítě nad 120 cm)

350,- Kč

300,- Kč

Držitelé ZTP/P a děti do 140 cm

zdarma

vstup s pejsky

povolen

UPOZORNĚNÍ

Upozorňujeme návštěvníky, že v areálu výstaviště jsou pořizovány fotografie, audio a video nahrávky, které slouží k propagačním účelům společnosti Zahrada Čech s.r.o.. Pokud nesouhlasíte s použitím některých z fotografií nebo nahrávek, kontaktujte paní Radku Jakovcovou: radka.jakovcova@zahrada-cech.cz, +420 603 237 971.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN V TÝDNU OD 12. 8. 2019

Vstupenky se zvýhodněnou cenou si můžete zakoupit:

V Informačním centru města Litoměřic. Informační centrum se nachází na Mírovém náměstí v přízemí budovy Městského úřadu (Dům U Kalicha). Otevírací doba infocentra je denně od 9 do 18 hodin. Vstupenky je nutné si vyzvednout osobně. Předprodej bude fungovat až do 12.9.2019.

VSTUPENKY JE NYNÍ MOŽNÉ ZAKOUPIT TAKÉ ON-LINE:

https://zahradacech.enigoo.cz/online/#/tickets/matches/sektor/1

PROGRAM

Motto výstavních expozic v tomto roce zní: „Přijela k nám pouť“. Expozice plné zeleniny, ovoce i květin tak budou doplněny o pouťové prvky, jak například dřevěný kolotoč, střelnici, lodičky či kolo štěstí. Výstavu bude doprovázet bohatý a zajímavý kulturní program. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení Františka Nedvěda, Jaroslava Uhlíře, Yvettu Blanarovičovou a mnoho dalších.

 

 

Také letos se mohou návštěvníci těšit po celou dobu výstavy na zahrádkářskou expozici v pavilonu G, tentokrát věnovanou bylinkám, kterou každoročně připravuje časopis Zahrádkář. Chybět nebude ani soutěž pro čtenáře v kategoriích “Největší výpěstek”, “Nejzajímavější kuriozita” a “Křišťálové jablko”.

 

  

 

Nad 43. ročníkem podzimního veletrhu Zahrada Čech převzal záštitu ministr zemědělství pan Ing. Miroslav Toman, CSc.. Záštity si velice ceníme a panu ministrovi děkujeme.

 Mapa výstaviště

Mapa výstaviště
Facebook Instagram