Tržnice Zahrady Čech

Výstava Tržnice Zahrady Čech nabídne návštěvníkům oblíbený tradiční sortiment jako je sadba, květiny, cibuloviny, zahradní nářadí, zahradní technika, zahradní nábytek, hnojiva, postřiky, potraviny, přírodní léčiva a řadu dalšího. První jarní výstava je zaměřena na všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily, zahradníky a milovníky přírody.

 

Online přihláška     Přihláška ke stažení     Organizační pokyny      Závazné podmínky účasti

 

Výstava bude probíhat v pěti dnech od 4. 4. 2018 do 8. 4. 2018 a otevřeno bude denně od 9 do 17 hodin.

 

 

Stejně jako v předešlých dvou letech, výstava Tržnice Zahrady Čech je spojena v jeden termín s výstavou Bydlení na Zahradě Čech.

 

 

 

ZÁKLADNÍ ÚDAJE:

Termín konání

4. 4. 2018 – 8. 4. 2018

Místo konání

výstaviště Litoměřice

Otevírací doba

9 - 17 hod

 

VSTUPNÉ:

 

Na místě

V předprodeji

Dospělí

90,- Kč

70,- Kč

Děti, studenti, důchodci, ZTP a TP

70,- Kč

50,- Kč

Rodina (2x dospělý + 2x dítě nad 120 cm)

180,- Kč

130,- Kč

Držitelé ZTP/P  a děti do 120 cm

zdarma

vstup s pejsky

povolen

Upozornění:
V areálu výstaviště je z bezpečnostních důvodů instalován kamerový systém. Návštěvník zakoupením vstupenky uděluje svůj souhlas s pořízením fotografií a audio nahrávek, které jsou využívány k propagačním účelům společnosti Zahrada Čech s.r.o.

 

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN OD 7. 3. 2018

Vstupenky se zvýhodněnou cenu si můžete zakoupit na těchto místech:

Na Infocentru města Litoměřic. Informační centrum se nachází na Mírovém náměstí v přízemí budovy Městského úřadu (Dům U Kalicha). Otevírací doba infocentra je od pondělí do pátku 9 až 17 hodin. Vstupenky je nutné si vyzvednout osobně. Předprodej bude fungovat až do 3. 4. 2018.

Na recepci MKZ Litoměřice nebo na pokladně kina MÁJ. Otevírací doba je od pondělí do pátku 8 – 19 hodin, v sobotu od 9 do 17 hodin, v neděli od 9 do 15 hodin. Vstupenky je nutné si vyzvednout osobně. Předprodej bude fungovat až do 3. 4. 2018.

V naší společnosti Zahrada Čech s.r.o., na adrese Na Vinici 948/13, Litoměřice, kancelář asistentky sl. Lady Štroblové, lada.stroblova@zahrada-cech.cz, +420 605 237 967. Vstupenky je možné nejpozději do 28. 3. 2018:

  1. vyzvednout po telefonické dohodě osobně, v tomto případě není určen minimální počet kupovaných vstupenek.
  1. objednat telefonicky nebo prostřednictvím mailu. V tomto případě je určen minimální počet kupovaných vstupenek, a to 10ks. Vstupenky jsou po zaplacení zasílány poštou. K ceně vstupenek se připočítává poštovné. 

 

 

 

NABÍZENÝ SORTIMENT:

sadba, osivo

zahradní mechanizace

květiny, okrasné dřeviny

zahradní nábytek

cibuloviny, bonsaje

zahrádkářské potřeby

ovocné stromky  

bytové doplňky

služby pro zahrádkáře

domácí potřeby

hnojiva, postřiky 

potraviny, přírodní léčiva

 

KULTURNÍ PROGRAM:

Na programu se aktuálně pracuje, o kulturním programu výstavy budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení

 

PARKOVÁNÍ

Pro návštěvníky je opět připraveno parkování v prostoru areálu bývalých kasáren, které se nacházejí v bezprostředním sousedství výstaviště Zahrada Čech. Kapacita parkoviště je cca 1000 aut. Parkování je také možné v ulici Karla IV., tady je počet parkovacích míst omezen. V bezprostřední vzdálenosti výstaviště je další řada soukromých parkovacích prostor. Cena parkovného se pohybuje dle velikosti auta od 50,- do 150,- Kč.