Tržnice Zahrady Čech 2017

 

 

Online přihláška Přihláška ke stažení Organizační pokyny Závazné podmínky účasti
 

Tržnice Zahrady Čech nabízí vyhledávaný sortiment jako je sadba, květiny, cibuloviny, zahradní nářadí, zahradní technika, zahradní nábytek, domácí potřeby, hnojiva, postřiky, potraviny, přírodní léčiva a řadu dalšího. První jarní výstava je zaměřená na všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily, zahradníky a milovníky přírody. Návštěvníci se mohou těšit na tradiční i nové vystavovatele.

Chybět nebude chovatelský pavilon nebo řemeslná dílna. 

Základní údaje

Termín konání 5.4. - 9.4. 2017
Místo konání výstaviště Litoměřice
Otevírací doba 9 - 17 hod

Vstupné

Na místě V předprodeji
Dospělí 90,- Kč 70,- Kč
Děti, studenti, důchodci, ZTP a TP 70,- Kč 50,- Kč
Rodina (2x dospělý + 2x dítě nad 120 cm) 180,- Kč 130,- Kč
Držitelé ZTP/P  a děti do 120 cm zdarma
vstup s pejsky povolen
Upozornění:
V areálu výstaviště je z bezpečnostních důvodů instalován kamerový systém. Návštěvník zakoupením vstupenky uděluje svůj souhlas s pořízením fotografií a audio nahrávek, které jsou využívány k propagačním účelům společnosti Zahrada Čech s.r.o.

 

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN OD 13.3.2017

Vstupenky se zvýhodněnou cenou si můžete zakoupit na dvou místech:

Na Infocentru města Litoměřic. Informační centrum se nachází na Mírovém náměstí v přízemí budovy Městského úřadu (Dům U Kalicha). Otevírací doba infocentra je od pondělí do pátku 9 až 17 hodin. Vstupenky je nutné si vyzvednout osobně. Předprodej bude fungovat až do 4.4.2017.

Na recepci MKZ Litoměřice nebo na pokladně kina MÁJ. Otevírací doba je od pondělí do pátku 8 – 19 hodin, v sobotu pak od 9 – 12hodin. Vstupenky je nutné si vyzvednout osobně. Předprodej bude fungovat až do 4.4.2017.

V naší společnosti Zahrada Čech s.r.o., na adrese Na Vinici 948/13, Litoměřice, kancelář asistentky sl. Jany Blažkové, jana.blazkova@zahrada-cech.cz

Vstupenky je možné si nejpozději do 31. 3. 2017:

  1. vyzvednout po telefonické dohodě osobně, v tomto případě není určen minimální počet kupovaných vstupenek.
  1. objednat telefonicky nebo prostřednictvím mailu. V tomto případě je určen minimální počet kupovaných vstupenek, a to 10ks. Vstupenky jsou po zaplacení zasílány poštou. K ceně vstupenek se připočítává poštovné. 

 

Nabízený sortiment

sadba, osivo zahradní mechanizace
květiny, okrasné dřeviny zahradní nábytek
cibuloviny, bonsaje zahrádkářské potřeby
ovocné stromky   bytové doplňky
služby pro zahrádkáře domácí potřeby
hnojiva, postřiky  potraviny, přírodní léčiva

 

Kulturní program:

 

 

Leták programu ke stažení zde: Tržnice Zahrady Čech

Parkování:

UPOZORNĚNÍ

Pro návštěvníky je opět připraveno parkování v prostoru areálu bývalých kasáren, které se nacházejí v bezprostředním sousedství výstaviště Zahrada Čech. Kapacita parkoviště je cca 1000 aut. Parkování je také možné v ulici Karla IV, tady je počet parkovacích míst omezen. V bezprostřední vzdálenosti výstaviště je další řada soukromých parkovacích prostor. Cena parkovného se pohybuje dle velikosti auta od 50,- do 150,- Kč.