Vánoční trhy se Zahradou Čech 2017

 

Přijďte načerpat vánoční atmosféru plnou koled, pohádek pro děti, soutěží, her nebo koncertů. VÁNOČNÍ TRHY ZAHRADY ČECH můžete navštívit každý den od 15. do 22. prosince na Mírovém náměstí v Litoměřicích v době od 10 do 18 hodin.

 

Online přihláška Přihláška ke stažení Organizační pokyny Závazné podmínky účasti

 

 

Nenechte si ujít ukázky z lidových tradic a řemesel zaměřených na vánoční tématiku. Načerpejte inspiraci na vánoční dekorace a nakupte si drobné dárky pod stromeček. Občerstvěte se tradičním svařeným vínem, perníčky i staročeským trdlem. Děti jistě potěší krásný betlém, živá zvířátka i tvořivé dílničky.

 

SOUTĚŽ „NEJHEZČÍ VÁNOČNÍ STROMEČEK“

Ani letos nebude chybět tradiční zdobení vánočních stromečků litoměřickými mateřskými školkami a dalšími dětskými subjekty. Svou účastí se zařadí do námi vyhlášené soutěže „Nejhezčí vánoční stromeček“. Každý se může připojit a hlasovat o nejlépe nazdobený vánoční stromeček, a to od 15. do 21. prosince. POZOR LETOS BUDE HLASOVÁNÍ PROBÍHAT POUZE PROSTŘEDNICTVÍM FACEBOOKU. Vítěz bude vyhlášen v pátek 22. prosince v průběhu konání kulturního programu.

VÝZDOBA VÁNOČNÍCH TRHŮ

Po loňské úspěšné premiéře opět vánoční trhy vyzdobí vánoční výrobky žáků prvního stupně základních škol. Dřevěné vánoční tabule budou ozdobeny vánočními řetězy i ozdobami na vánoční stromeček. Vánoční atmosféra tak bude dotvořena barvičkami i tradičním materiálem – ořechy, perníčky, slámou či papírem. Fantazie a inspirace je pouze na dětech a jejich pohledu na vánoční dekorace.

Dřevěné domečky zdobené rampouchy, vůně perníku a svařeného vína, sváteční melodie a rozzářené oči dětí - zpestřete hektický předvánoční čas návštěvou VÁNOČNÍCH TRHŮ. Těšíme se na Vás!