Vánoční trhy se Zahradou Čech

Online přihláška Přihláška ke stažení Závazné podmínky účasti
 

 

Každý rok pořádá Zahrada Čech tradiční VÁNOČNÍ TRHY na Mírovém náměstí v Litoměřicích. Ani v letošním roce tomu nebude jinak. Kouzelnou vánoční atmosféru plnou koled, pohádek pro děti, soutěží, her nebo koncertů zajímavých hostů a krásný český betlém a živá zvířátka si můžete vychutnat každý den od 17. 12. do 23. 12. 2016.

„České tradiční Vánoce“ – grafika  se staročeskou tématikou (perníčky, dřevo). Výrazně ozdobené podium tak, aby oslovilo primárně děti, pro které je toto období velmi krásným a kouzelným časem. Prodej svařeného vína, cukroví, perníčků, vánočních ozdob, dřevěného zboží, dárkového zboží, svíček či jmelí.

V tuto chvíli máme pro připraveno více jak 40x pozic, ale protože místa rychle mizí, hlaste se zájemci co nejdříve! Upřednostňujeme prodejce s vánočním sortimentem.

Otevřeno bude denně od 10 do 18 hodin.

 

KULTURNÍ PROGRAM

Celý průběh trhů bude zpestřen o bohatý kulturní program. Vystoupí mateřské školky z Litoměřic se svými sborečky, Sváťovo divadlo a další divadelní soubory, DDM Rozmarýn, Podřipský žesťový kvintet, Nelly Řehořová & Band, Pavel Novák ml. a řada dalších speciálních hostů. 

Plakát ke stažení zde: Program Vánočních trhů

Ani letos nebude chybět tradiční zdobení vánočních stromečků litoměřickými mateřskými školkami a dalšími dětskými organizacemi. Svou účastí se zařadí do námi vyhlášené soutěže „Nejhezčí vánoční stromeček“. Každý se může připojit a hlasovat o nejlépe nazdobený vánoční stromeček, vyplnit hlasovací kupón, který nalezne u stánku Zahrady Čech se svařákem a vhodit ho do hlasovacího boxu, a to pouze od 17.12. do 22.12.2016. LETOS POPRVE BUDETE MOCI HLASOVAT I PROSTŘEDNICTVÍM FACEBOOKU. V pátek dojde k vyhlášení vítěze.

Partnerem Vánočních trhů a soutěže „Nejhezčí vánoční stromeček“  jsou        

Další novinkou letošních trhů budou VÁNOČNÍ TABULE - tabule, kam umístíme nejtajnější přání žáků ZŠ 1. stupně.

 

Přijďte nasát příjemnou vánoční atmosféru, ochutnat nabízené speciality a prohlédnout si nabízené zboží prodejců. Věříme, že letošní trhy budou milým zpestřením hektického závěru tohoto roku.